Vyberte si u nás

728 577 142
pon-pát: 8:00-15:30

 Ošetřování hodinek

Hodinky vyrobené ze slitiny kovů jsou určeny pouze pro příležitostné nošení, protože kovová slitina nemá stejné vlastnosti a odolnost jako drahé kovy nebo ocel. Hodinky vyrobené z kovové slitiny jsou módním doplňkem a běžné příležitostné nošení jejich nepoškozuje a neovlivňuje jejich funkčnost ani vzhled. Kovovou slitinu poškozuje voda, dochází ke korozi, proto tyto hodinky nejsou vodotěsné. Námi nabízené hodinky zpravidla neobsahují nikl, přesto se tyto hodinky nedoporučují osobám trpícím alergií na kovy. Nošení hodinek, šperků a doplňků vyrobených z kovových slitin může způsobit kožní alergickou reakci.


Životnost hodinek můžete prodloužit dodržováním základních opatření:

- Zabraňte, aby se hodinky dostali do styku s vodou, parfémem, lakem na vlasy, kosmetickými a čistícími přípravky, zpocenou a znečištěnou pokožkou

- Před spaním a při sportu si hodinky sundejte z ruky, aby se zabránilo poškození a styku s potem

- Hodinky uchovávejte na čistém a suchém místě, nevystavujte jejich slunečnímu záření a vysokým teplotám

 

Na co se nevztahuje záruka?

- Rozbití skla

- Poškození řemínku způsobené mechanickým poškozením

- Poškození řemínku vzniklé běžným nošením a opotřebením

- Poškození v důsledku nesprávenho nošení nebo ošetřování

- Změny vzhledu způsobené běžným opotřebením

- Změny barvy kovových částí vyrobených z kovové slitiny

 

Hodinky vyrobené z ušlechtilé oceli jsou odolné vůči kosmetickým a čistícím prostředkem, parfémem a stejně jsou bez problémů snášeny i osobami trpícími alergií na kovy. Kovové části hodinek jsou sice odolné proti vodě a nedochází k poškození řemínku, korozi, ani ke změnám vzhledu hodinek, nicméně je třeba dodržovat pokyny výrobce a hodinky vystavovat pouze takovému kontaktu s vodou, který je nepoškodí a neovlivní jejich funkčnost.


 

YmExMTJ