Vyberte si u nás

728 577 142
pon-pát: 8:00-15:30

 


O nás
O nás - MY HOME s.r.o.

MY HOME, s.r.o.

... jako doma, pohodlně, bezpečně a bez obav.

 

Jsme rodinný podnik s kreativními a inovativními myšlenkami, mladí duchem a starí zkušenostmi. Snažíme se chápat potřeby klientů jako své vlastní a díky přátelské atmosféře, která u nás v My Home vládne, přinášíme teplo domova prostřednictvím lidského, ale i profesionálního přístupu ke každému zákazníkovi.

 

V oblasti internetového obchodu a služeb úspěšně působíme již několik let a naše rodina e-shopů se tak díky důvěře klientů postupně rozrůstá, nejen počtem, ale i expandací do zahraničí. Dlouhodobě a úspěšně působíme nejen v České republice, ale i na slovenském internetovém trhu.

 

Neustále sledujeme aktuální trendy a snažíme se přizpůsobit naši nabídku vašim potřebám a překonávat vaše očekávání, ať už jsou z oblasti umění, módy nebo zásilkového prodeje. Stáváme se součástí vašich domovů, dokážeme se vcítit do vašich potřeb, a tak je naším prvořadým cílem kvalita našich služeb a profesionální přístup.

 

Náš široký sortiment produktů je zárukou kvality a nejnižší ceny. Každý z vás se stává členem naší velké rodiny, a proto můžete vždy využít množství zajímavých slev, akcí či různých soutěží. Spojte se s námi na sociálních sítích a budete stále v obraze.

 

Nechte se hýčkat a vyberte si pohodlný způsob platby či bezpečný a rychlý způsob přepravy. Naše centrum služeb zákazníků vám vždy ochotně odpoví na vaše otázky prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo na online chate na naší stránce.

 

Tým My Home se bude vždy snažit, abyste se cítili jako doma

… pohodlně, bezpečně a bez obav!

 

RODINA E-SHOPOV MY HOME

 

www.obraznastenu.cz "Oblečte Vaše stěny" - Inspirace pro Váš dom, byt či kancelář. Prodej obrazů různých motivů, rozměrů a formátů.

www.starpopart.cz "Vaše hvězda u Vás doma" - Kvalitní ručně malované obrazy ve stylu Pop Art. Moderní obrazy pro moderní styl bydlení.

www.mafiapopart.cz "Nabídka, která se neodmítá" - Obrazy pro muže. Kultovní mafiánské filmy jako ručně malované POP ART obrazy.

www.malirske-platno.cz "E-shop pro umělce" - Partner pro Vaše umění. Prodej uměleckých potřeb a malířského plátna.

 

Tým MY HOME, s.r.o.

NTk1NTQ2Z