Vyberte si u nás

728 577 142
pon-pát: 8:00-15:30

 


Nový trend - hodinkový ŠOK! Náramkové hodinky, které si zamiluješ!

Hodinky v dnešní době už dávno nejsou spojeny pouze s časem. Jsou především módním doplňkem. Říká se, že najít ty správné hodinky může být stejně složité, jako najít si toho správného partnera. Nikdy tedy nepodceň jejich výběr!

Společenský debut

Snad nebudeš překvapen, pokud se dozvíš, že i hodinky podléhají módním pravidlům. Trendem roku 2018 opět velí okázalost a odvaha vyniknout! Vyber si proto z naší široké nabídky dámské hodinky nebo pánské hodinky, které se skutečně hodí na danou událost.


Náramkové hodinky pro každou příležitost!

Hodinky s koženým řemínkem pro pohodlné dennodenní nošení, či dech vyrážející kovové hodinky s originálním ciferníkem pro výjimečné chvíle. Nebo trendové silikonové hodinky vhodné pro sportovní odpočinek? Možností vybrat si z naší nabídky máš hodně. Nalezneš zde kromě klasických hodinek i značkové hodinky či hodinky v akci. V novinkách pro Tebe připravujeme každý měsíc vždy něco nového!

 

Neváhej a vyber si ty pravé

Vyber si v pohodlí domova přesně ty hodinky, které Ti ladí se šatnou či jinými doplňky a šperky, které u nás nalezneš také, stejně jako trendovou bižuterii. Pokud bys měl jakékoliv dotazy, obrať se na naše centrum služeb zákazníkům a my Ti rádi pomůžeme!

Datum - Novinka č.1

Zde je umístěn text novinky. Prvních 30 znaků bude zobrazeno na úvodní straně a zbytek textu na podstraně v detailu článku.

Ošetřování hodinek

Hodinky vyrobené ze slitiny kovů jsou určeny pouze pro příležitostné nošení, protože kovová slitina nemá stejné vlastnosti a odolnost jako drahé kovy nebo ocel. Hodinky vyrobené z kovové slitiny jsou módním doplňkem a běžné příležitostné nošení jejich nepoškozuje a neovlivňuje jejich funkčnost ani vzhled. Kovovou slitinu poškozuje voda, dochází ke korozi, proto tyto hodinky nejsou vodotěsné. Námi nabízené hodinky zpravidla neobsahují nikl, přesto se tyto hodinky nedoporučují osobám trpícím alergií na kovy. Nošení hodinek, šperků a doplňků vyrobených z kovových slitin může způsobit kožní alergickou reakci.


Životnost hodinek můžete prodloužit dodržováním základních opatření:

- Zabraňte, aby se hodinky dostali do styku s vodou, parfémem, lakem na vlasy, kosmetickými a čistícími přípravky, zpocenou a znečištěnou pokožkou

- Před spaním a při sportu si hodinky sundejte z ruky, aby se zabránilo poškození a styku s potem

- Hodinky uchovávejte na čistém a suchém místě, nevystavujte jejich slunečnímu záření a vysokým teplotám

 

Na co se nevztahuje záruka?

- Rozbití skla

- Poškození řemínku způsobené mechanickým poškozením

- Poškození řemínku vzniklé běžným nošením a opotřebením

- Poškození v důsledku nesprávenho nošení nebo ošetřování

- Změny vzhledu způsobené běžným opotřebením

- Změny barvy kovových částí vyrobených z kovové slitiny

 

Hodinky vyrobené z ušlechtilé oceli jsou odolné vůči kosmetickým a čistícím prostředkem, parfémem a stejně jsou bez problémů snášeny i osobami trpícími alergií na kovy. Kovové části hodinek jsou sice odolné proti vodě a nedochází k poškození řemínku, korozi, ani ke změnám vzhledu hodinek, nicméně je třeba dodržovat pokyny výrobce a hodinky vystavovat pouze takovému kontaktu s vodou, který je nepoškodí a neovlivní jejich funkčnost.


Datum - Novinka č.2

Zde je umístěn text novinky. Prvních 30 znaků bude zobrazeno na úvodní straně a zbytek textu na podstraně v detailu článku.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Puma
Pavliiik55
28.04.2015 22:36
img img
Re: Puma
asMijr3uiq
04.08.2016 02:45
img img
Re: Puma
asMi2la6pj
29.05.2016 05:03
img img
Re: Puma
asMiw9dfbb
02.02.2016 01:39
img img
Re: Puma
asMivdqjql
28.01.2016 14:58
img img
Re: Puma
asMiz5fp07
21.01.2016 23:01
img img
Re: Puma
asMi7ac31m
18.01.2016 22:00
img img
Re: Puma
QuentinCync
21.09.2015 17:54
img img
Re: Puma
QuentinCync
21.09.2015 17:54
ZWY2YmR